portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin Mickiewicza - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Mickiewicza - sprawy osiedlowe » Forum » (NIE)PARKOWANIE NA ULICY WALLENRODA!!!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

(NIE)PARKOWANIE NA ULICY WALLENRODA!!!!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Alekss 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Paź 25, 2011 14:14
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 14:27    Temat postu: (NIE)PARKOWANIE NA ULICY WALLENRODA!!!!

Drodzy mieszkańcy ul.Wallenroda!
Myślę, że przyszedł najwyższy czas aby zająć się problemem braku miejsc parkingowych na naszej niegdyś pięknej ulicy. Z pewnością nie tylko ja codziennie bezskutecznie staram się zaparkować auto pod własnym blokiem albo choć w niedalekiej okolicy. Tymczasem dzięki pracownikom Zusu, Sądu i ich interesantom mam zapewniony kilkukrotny przejazd wkoło osiedla i nadzieję, że może łaskawie ktoś zwolni choć skrawek miejsca.
Jestem zdania, że należy zrobić wszytko by mieszkańcy odzyskali miejsca parkingowe pod blokami a ul.Wallenroda nie była trasą przejazdową między Wileńską a Zana.
Może jeszcze kogoś ta sprawa boli i zechce się zorganizować by tą sprawę skutecznie załatwić? Może jakieś naklejki na auta mieszkańców?
kjopek 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Paź 18, 2012 7:48
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 7:53    Temat postu: Re: (NIE)PARKOWANIE NA ULICY WALLENRODA!!!!

Można gadać i gadać na temat faktu, że mieszkańcy ulicy Wallenroda nadal będą mieli problemy z zaparkowaniem własnego auta, spółdzielnia ma nas w nosie, miasto też. Szlag człowieka trafia kiedy wraca np po nocnej zmianie do domu i nie ma gdzie zaparkować auta. Nóż się w kieszeni otwiera kiedy widzę, jak pan sędzia czy sędzina parkuje pod moim oknem, bierze togę na ramię i idzie do pracy. Bo przecież mają swój parking pod sądem ale lepiej zaoszczędzić (bo go nie stać na parkowanie pod własnym miejscem pracy).
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama